Om Moodie

Moodie er en norsk gründerbedrift som ble opprettet for å forenkle og effektivisere sosiale logistikkutfordringer i utelivet.
Vi i Moodie har en visjon om å skape gode utelivsopplevelser, der alle føler seg inkludert til enhver tid. Derfor har vi utviklet en app der du enkelt kan finne informasjon om utesteder og kommende arrangementer, se hvor vennene dine befinner seg ute på byen, der du får førsteprioritet i taxikøen, og der du kan gjøre kvelden til en uforglemmelig opplevelse fra start til slutt. Appen inkluderer iOS, Android app, og en egen webplattform der utelivsaktører kan administre innholdet på sin profil, promotere arrangementer, og holde en dialog med sine gjester.
Are you ready for #Moodietime?

Team

Core Team

Bildet av Fanny Ødegård

Fanny Ødegård

CEO & Founder

fanny@moodie.no +47 416 62 879
Bildet av Herman Bøgeberg

Herman Bøgeberg

CMO & Head of Design

herman@moodie.no +47 481 91 975
Bildet av Gediminas Meskauskas

Gediminas Meskauskas

CFO

gediminas@moodie.no +47 465 69 472
Bilde av Nathalie Ranhoff Molnar

Nathalie Ranhoff Molnar

CMO

nathalie@moodie.no +47 481 52 054
Bilde av Mia Landsem

Mia Landsem

Sales Development Representativ

mia.landsem@moodie.no
Bilde av Tina Kasin

Tina Kasin

SEO

Bilde av Marius Ihle

Marius Ihle

SOME - Back To Social

Bilde av Chris Ihle

Chris Ihle

SOME - Back To Social

Bilde av Kim Kasin

Kim Kasin

SOME - Back To Social

Bilde av Dawid Senko

Dawid Senko

CTO

dawid.senko@moodie.no

Advisory Board

Bildet av Dmitry K Valberg

Dmitry K Valberg

Technical Advisor

Founder - Toolborg AS
Bildet av Anniken Fjelberg

Anniken Fjelberg

Mentor & Investor

Co-founder - 657 Oslo / Superblaise
Bildet av Tone Bjerktun

Tone Bjerktun

Bussiness Developer & Mentor

IBM

Styret

Bildet av Fanny Ødegård

Fanny Ødegård

CEO & Founder

fanny@moodie.no
Bildet av Stein Hegdal

Stein Hegdal

Juridisk bistand & Styreleder

Paertner - SANDS
Bildet av Johan E. Nygaard

Johan E. Nygaard

Aksjonær & Styremedlem

Senior Vice President - EVRY
Bildet av Jonas Michael

Jonas Michael

Rådgiver & Styremedlem

Innovasjon & IT - Infrastruktur - Oslo Taxi

Moodie partnere

nordea
vipps
google
sands
in
oslotaxi
strex
nordic
oslo
esacon
bi
657
axon
axon
vaktia